FAQ - často kladené dotazy

Jaké jsou hlavní výhody vysoušečů rukou?


Hlavní výhodou je bezesporu rychlost sušení a nízké provozní náklady. Mezi další výhody patří vysoký stupeň hygieny a bezúdržbový provoz. V neposlední řadě je třeba zmínit moderní elegantní vzhled vysoušečů, takže perfektně zapadnou do prostoru toalet.

Jaká je rychlost vysoušení?

Rychlost – z uživatelského hlediska je největší výhodou rychlé sušení. Moderní tryskové vysoušeče zvládnou vysušit ruce do 10 sekund. Horkovzdušné pak do 20 sekund.

Jak nákladný je provoz vysoušeče?

S vysoušečem ušetříte náklady na režii. Na toaletě užívané 400 krát za den vám tryskový vysoušeč ušetří přes 30 000 Kč ročně (ve srovnání s užíváním papírových utěrek). Čím více ho užíváte, tím více šetříte!

Je provoz vysoušeče hygienický?

Hygiena – moderní vysoušeče rukou jsou zpravidla naprosto bezkontaktní. Nemusíte mačkat žádné tlačítka, stačí umístit ruce do sušící zóny a vysoušeč se sám uvede do provozu. Pokud je vysoušeč navíc vybaven HEPA filtrem a UV sterilizačními diodami, udělali jste maximum pro maximálně hygienický provoz.

Je používání vysoušeče ekologické?

Vysoušeče jsou šetrné k životnímu prostředí – s elektrickým vysoušečem rukou nespotřebováváte papír, proto znamená menší spotřebu přírodních zdrojů. Při jeho provozu nedochází k vytváření odpadu, který končí ve spalovnách nebo na skládce.

Jaký je rozdíl mezi horkovzdušným a tryskovým vysoušečem?

Hlavní rozdíl je v rychlosti, s jakou vám vysoušeč zvládne vysušit ruce. U moderních tryskových vysoušečů je to do 10 vteřin. U výkonných horkovzdušných počítejte s cca 20 vteřinami.