Vysoušeče rukou a hygiena

Používání vysoušeče rukou je v porovnání s jinými metodami vysoušení velmi hygienické.


Bezkontaktní provoz je dnes standart u tryskových i horkovzdušných vysoušečů

I když se občas stále můžeme setkat s vysoušeči ovládanými tlačítkem, většina moderních vysoušečů se spíná pomocí fotodiody. Nemusíte se tak ničeho dotýkat. Bezkontaktní provoz zamezuje křížové kontaminaci.

Moderní tryskové vysoušeče = maximálně hygienický provoz

HEPA filtr zachytí bakterie a viry

Pokud je pro vás hygiena na toaletách prioritou, poohlédněte se po tryskových vysoušečích vybavených HEPA filtrem. Tento speciální filtr je schopen ze vzduchu s minimálně 99,97 % účinností odfiltrovat částice menší 300 nanometrů. Na ruce tak fouká pouze čistý vzduch.

UV sterilizace

Některé tryskové vysoušeče jsou kromě HEPA filtru navíc vybaveny sterilizačními UV diodami. Tyto diody se zapínají automaticky v pravidelných intervalech a sterilizují vnitřní prostor vysoušeče.

Antibakteriální povrch

Povrchová úprava s ionty stříbra zlikviduje bakterie a viry nacházející se na povrchu vysoušeče. Aby antibakteriální povrch dobře plnil svojí funkci, je nutné udržovat vysoušeč v dostatečné čistotě.

Záchytná nádržka na odkapovou vodu

Pokud chcete, aby zůstala podlaha pod vysoušeči suchá, vyberte si vysoušeč rukou se záchytnou nádobkou na odkapovou vodu (systém Dry Floor). Navíc zamezíte uklouznutí hostů na mokré podlaze.